Tootegrupid

Looduslik üldpuhastusvahend Lõhnatu Mulieres, 1 l

Kaubamärk: Mulieres
Ühik: tk
Hind: 9,90 €
5,94 €
Kogus: - +

Kontsentreeritud multifunktsionaalne looduslik puhastusvahend kõikide mittepoorsete pindade jaoks.
Puhastusvahendi kasutusvõimalused on pea lõputud. Te ei vaja enam oma kodu koristamiseks erinevaid pudeleid erinevate ainetega, mille koostisosade suhtes kindlus puudub. Mulieres üldpuhastusvahendiga saate oma maja puhastada nii seest kui ka väljast. See sobib suurepäraselt nõude käsitsi pesemiseks, töötasapindade puhastamiseks, ahju ja grilli puhastamiseks, põrandate ja akende pesuks, WC ja vannitoa puhastamiseks, taimede pritsimiseks, putukate tõrjumiseks ning auto pesemiseks. Puhastusvahend on biolagunev ning keskkonnale ohutu.
Kasutusnipid
Looduslik küürimispasta pottide, pannide, vannitubade jaoks : sega vajalik kogus Mulieres üldpuhastusvahendit söögisoodaga, küüri. Hiljem loputa pinnad veega.
Looduslik põrandate pesu: üks korgitäis Mulieres üldpuhastusvahendit 10 l sooja vee kohta.
Looduslik töötasapindade puhastus: pool korgitäit Mulieres üldpuhastusvahendit segada 0,5 l veega ja kasutada pihustiga pudelis.
Looduslik aknapesu: üks korgitäis Mulieres üldpuhastusvahendit segada 0,5 l veega ja kasutada pihustiga pudelis. Loputada puhta mineraalveega või äädika ja vee lahusega.
Tee-ise niisked puhastuslapid: lõika vana t-särk või muu puuvillane riideese sobiva suurusega lappideks, võta ca liitrine purk, lisa sinna klaasitäis sooja vett ning korgitäis Mulieres üldpuhastusvahendit, sega. Viimaks lisa riidetükid purki, keera kork tihedalt peale. Raputa purki üles-alla mõned korrad ja ongi valmis. Kui lapid mustaks saavad, pese need pesumasinas ja kasuta uuesti.
Looduslik puu-ja juurvilja pesu: Lisa kausitäie vee kohta teelusika täis Mulieres üldpuhastusvahendit, tõsta puu- ja juurviljad kaussi, hiljem loputa hoolikalt külma vee all.
Looduslik taimekahjurite tõrje: lahustada üks korgitäis Mulieres üldpuhastusvahendit 0,5 l vees ja lisada soovi korral pool teelusikatäit cayenne pipart või kaneeli. Kasutada pihustiga pudelis.

Koostis: vesi, oliiviõli, seebikivi.