Tootegrupid

KKK - korduma kippuvad küsimused

 

Kas kogu maheveeb.ee lehel müüdav kaup on mahe?

Jah, Maheveeb.ee on Mahemarketi e-pood, kus müüme Eesti ja välismaa tuntud mahetootjate kaupa, mis on üksnes sertifitseeritud mahetoodang. Tänu pikaajalistele kogemustele (üle 15 aasta mahekaubanduses) on Mahemarketil välja kujunenud oma ostuvõrgustik üle Eesti ja kogu Euroopas. Sealhulgas oleme mitmete tuntud kaubamärkide ainuesindajad Eestis.

Kui palju maksab kauba saatmine?

Kauba kättesaamiseks pakume kolme võimalust: kullerteenus Tallinnas ja selle lähiümbruses, Omniva ja Itella SmartPOSTi pakiautomaadid üle Eesti ning ise järele tulemine.

Transpordikulu arvestatakse ostukorvis tellimust lõpetades vastavalt valitud transpordi liigile: SmartPOSTi pakiautomaadid 3,85 eurot, Omniva pakiautomaadid 4,8 eurot, kullervedu Tallinna piires 4,5 € ja kuni 25 km kaugusele Tallinnast 9 €. Kolmapäeviti on soodushinnaga kulleriring Harku vallas Tabasalu, Alasniidu ja Tiskre piirkonnas 6 €.

Alates tellimuse summast 119 € on transport TASUTA kullerveoga Tallinna linna piires ning Omniva ja SmartPOSTi pakiautomaatidesse üle Eesti.

Samuti saab tellimuse transporditasu maksmata kätte ka siis, kui tulla sellele ise järele kokkulepitud ajal Mahemarketisse (Kadaka tee 1, Tallinn).

Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?

Tööpäevadel enne kella 11.00 tehtud tellimused paneme pakiautomaatide vahendusel teele veel samal päeval või anname need üle kullerfirmale, nii et need jõuaksid kohale sama päeva õhtuks. Kullerteenuse aega saab klient ise valida. Pane tähele, et osadele kaupadele (Biomenu valmistooted, kiiresti riknev liha ja kala) kehtib ettetellimistähtaeg, mis on tootegrupi ja toodete kirjelduse juures välja toodud. 

Kuidas ma saan olla kindel, et kaup jõuab minuni värskena?

Kaupa komplekteerides valime me “kõlbulik kuni” tooted võimalikult hilise kuupäevaga otse laost ning kullerfirma hoiab tellimust jahutusega transpordiautos. Kiiresti riknevaid kaupu (nagu jahutatud liha, toorpiim, värsked salatid jne.), mida pakiautomaatidega saata ei saa, toimetame me kohale üksnes Tallinnasse ja selle lähiümbrusesse kulleriga või siis saab klient ise kaubale järele tulla kokkulepitud ajal Mustamäele Kadaka tee 1 Mahemarketisse.