Tootegrupid

KKK - korduma kippuvad küsimused

 

Kas kogu maheveeb.ee lehel müüdav kaup on mahe?

Jah, Maheveeb.ee on Mahemarketi esinduspood veebis, kus müüme Eesti ja välismaa tuntud mahetootjate kaupa, mis on üksnes sertifitseeritud mahetoodang. Tänu pikaajalistele kogemustele (üle 15 aasta mahekaubanduses) on Mahemarketil välja kujunenud oma ostuvõrgustik üle Eesti ja kogu Euroopas. Sealhulgas oleme mitmete tuntud kaubamärkide ainuesindajad Eestis.

Kui palju maksab kauba saatmine?

Kauba kättesaamiseks pakume kolme võimalust: kullerteenus Tallinnas ja selle lähiümbruses, Omniva ja Itella SmartPOSTi pakiautomaadid üle Eesti ning ise järele tulemine Mahemarketisse.

Transpordikulu arvestatakse ostukorvis tellimust lõpetades vastavalt valitud transpordi liigile: SmartPOSTi pakiautomaadid 2,90 eurot, Omniva pakiautomaadid 4,8 eurot, kullervedu Tallinna piires 4,5 € ja kuni 25 km kaugusele Tallinnast 6,9 €. Alates tellimuse summast 119 € on transport TASUTA kullerveoga Tallinna linna piires ning Omniva ja SmartPOSTi pakiautomaatidesse üle Eesti. Kampaaiate korras on aeg-ajalt ka juba väiksema ostukorvi pealt transport tasuta. Kampaaniatest anname teada oma veebiküljel.  

Samuti saab tellimuse transporditasu maksmata kätte ka siis, kui tulla sellele ise järele kokkulepitud ajal Mahemarketisse (Kadaka tee 1, Tallinn).

Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?

Tellitud kaup jõuab tavapäraselt kohale 1-3 tööpäeva jooksul. Tööpäevadel enne kella 11.00 tehtud tellimused paneme me pakiautomaatide vahendusel teele või anname need üle kullerfirmale üldjuhul veel samal päeval. Juhul, kui mõni ostukorvis olnud toode on ajutiselt laost otsas, võib tellimuse täitmine võtta ka pisut rohkem aega (kuni nädal). Sel juhul võtame kliendiga ühendust.